093 704-53-54 | 063-704-53-54
096 704-53-54
genesis.aqua.com@gmail.com

Доставка та оплата

Доставка товару

Genesis Aqua цінує час своїх клієнтів, тому ми дбаємо про те, щоб ваші замовлення були відправлені вчасно та доставлені цілими та неушкодженими.

Щоб зробити замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажу за телефонами:

  • 38063 704 53 54
  • 38093 704 53 54

Доставка здійснюється транспортною службою «Нова Пошта» з передоплатою у розмірі 50% вартості товару для покриття транспортних витрат у випадку, якщо отримувач з якихось причин не з’явиться у відділення для отримання посилки.

Після цього замовлення передається на виробництво та готується до відправлення.

Доставка товару займає до 3 днів.

Способи оплати.

Оплата готівкою. При отриманні товару у відділенні пошти оплата здійснюється виключно в національній валюті.

Безготівкова оплата. Ви можете покласти готівку на наш рахунок в будь-якому відділенні банку. Реквізити нашого рахунку ми надамо при запиті від Вас.

Зверніть увагу.

Згідно зі статтею 9 Закону України “Про захист прав споживачів”, споживач має право здійснити обмін або повернення придбаного товару протягом 14 днів після купівлі за виконання наступних умов:

  1. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був в експлуатації і не має слідів експлуатації: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень.
  2. Товар не збирався і не монтувався, а також збережений його товарний вигляд.
  3. Збережена цілісність упаковки товару та всієї його комплектації.
  4. Збережені ярлики, інструкції та виробниче маркування.
  5. Надано товарний чек, специфікацію та/або накладну, квитанцію про оплату, що підтверджує факт покупки товару на сайті виробника.

Для повернення коштів споживач повинен мати при собі та повернути продавцю: придбаний товар, чек, накладну, договір, бланк замовлення.

Поверненню не підлягають: товари зі знижкою, зібрані або пошкоджені після покупки товари (без упаковки/з пошкодженою упаковкою або експлуатовані); товари, які виготовлялися або були привезені під індивідуальне замовлення.

Важливо! Якщо товар унікальний, виготовлений під індивідуальні розміри та/або в індивідуальній оббивці, яка була обрана замовником, то даний виріб належить до переліку товарів додатку №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

З повагою, Genesis-Aqua