093 704-53-54 | 063-704-53-54
096 704-53-54
genesis.aqua.com@gmail.com

Про нас

Genesis-Aqua – інноваційна компанія з повним циклом виробництва сучасного опалювального обладнання.

Наш асортимент представлений широкою лінійкою сушарок для рушників, батарей та радіаторів опалення. Компанія пропонує кращі інтер’єрні рішення з незмінно високою якістю. Головною метою компанії є повне задоволення ваших потреб в сфері опалювальної техніки. Для нас дуже важливо, щоб продукція відповідала найвищим вимогам якості та стандартам безпеки.

У виробництві опалювального обладнання ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, які забезпечують безпечне використання виробів.

Вся продукція виготовляється відповідно до високого міжнародного стандарту ISO 9001, а також сертифікату УкрСЕПРО. Завдяки цьому, все, що ми виробляємо, відповідає суворим вимогам та нормам.

Вироблена нами опалювальна продукція умовно ділиться на 3 види: водяна, електрична та комбінована. Все залежить від типу нагрівального елемента. Вам просто необхідно обрати варіант, який найбільше підходить.

Всі вироби виконані з високоякісної нержавіючої профільної труби марки AISI 304 і проходять багаторівневу перевірку згідно з міжнародними стандартами.

Товщина металу, що використовується, 1,5 – 2,5 мм( залежно від середовища використання виробу).

У виробничому процесі використовуються передові технології та інновації, які унікально поєднуються з креативним мисленням наших дизайнерів. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта ми завжди відкриті для експериментів у дизайні наших виробів.

Пріорететом компанії є виконання заявки клієнта у максимально стислий термін.

Ми гарантуємо бездоганну роботу своєї опалювальної техніки протягом терміну експлуатації та надаємо гарантію до 5 років!

На наших складах завжди є широкий вибір моделей різних розмірів і форм. Ми завжди відкриті до нових конструкторських пропозицій для реалізації найсміливіших проектів.